Hangi Pikabı Almalıyım? Pikap Önerileri!

Pikaplar bir dönem dünyanın en özel ürünlerinden birisiydi. Ancak gelişen teknolojden kaynaklı oldukça geri düşüşse geçti. Birçok mp3 player, wolkman ve cd’lerin çıkmasıyla pikaplar tarihin tozlu

raflarına gömüldü. Ancak son 10 yıldır, pikaplara muazzam bir ilginin olduğunu fark ettim.Bu değişimin sebebini tam anlamlandıramadım. Ancak bu ilgiye mutlu olmakla birlikte karşılık göstermek istedim. Yeni pikap almak isteyenler buraya! Aşağıda pikap önerileri seni bekliyor! 


  • GDL Retro T317
GDL Retro T317 pikabı son dönemlerde oldukça ilgi gören pikaplar arasında yer alıyor. Giriş seviyesine uygun ve oldukça mütevazi bir ücret ile pikap çaları satın alabilirsiniz. GDL, son dönemlerde taktire şayan pikap ürünlerini piyasaya sürüyor. Ayrıca Taş Plak dahil 33, 45, 75'lik plakları da çalıştıran bir pikap olduğu bilgisini verelim.

  • Leno Classic tt-10
Leno Classic pikabı da yeni başlayan kişiler için oldukça ideal bir pikap. Kendi üzerinden bulunan hoparlörü, birçok plak çeşidini çalıştırması ve fiyatı ile oldukça uygun bir pikap.

  • Leno Classic tt-34
Leno Classic TT-34, orta segmentlerde bulunan pikaplar arasında yer alıyor. Toz korumalığı ve dekoratif görüşüyle oldukça hoş duruyor. Fiyat açısından bir miktar pahallı gelebilir ancak ücretinin karşılığını fazlasıyla veriyor.