Kadın Bakımında Bilinmesi Gereken Pratik Bilgiler


Her kadının mutlaka bilmesi gereken pratik bilgileri, biraz sonra seninle paylaşacağım. Bu bilgiler sayesinde makyaj yapan kadınlar daha kolaylık sağlanacak. O halde çok daha fazla zaman kaybetmeden kadın bakımında bilinmesi gereken pratik bilgiler neler olduğundan sana bahsedeyim.
  • Ayak Parmaklarınıza Bant Yardımı 
Yüksek topuklu ayakkabı giydiğinde baskı oluşabilir ve ayak parmaklarını rahatsız edebilir. Bu baskıların önüne geçmek için ayak baş parmağının üçüncü ve dördüncü kısmına bantla. Bu sayede baskıyı asla hissetmeyeceksin.

  • Cildini Ipeksi Hale Getir
Tıraş köpüğü ve şekerden yapılan eşsiz bir karışım ile cildini ipeksi bir hale getirebiliriz. Yapman gereken çok basit tıraş köpüğünün içerisine bir miktar şeker ekleyip karıştır. Sonrasında 15-20 dakika kadar dinlendir ardından ipeksi hali getirmek istediğini bölgene sür.

  • Toplumlarındaki Çatlakliga Son
Topuklarındaki çatlaklığı sonlandır a bileceğini biliyor muydun? Biraz sonra sana güçlü ve etkileyici bir karışımı önereceğim. Bu karışım ile ayak tabanlarındaki çatlaklıkları yok edebilirsin. ıhtiyacın olan tek şey dolabındaki limon ! Limonu güzelce sık, ardından Limonun kabuğu ile birlikte suyunu çatlak olan bölgene sür.