En Korkunç 3 Film

En korkunç 3 film listesini birazdan seninle paylaşacağım. Bazen korku filmleri izlemek oldukça keyifli oluyor. Hele ki şu karantina dönemlerinde kısa da olsa heyecan yaşamak gerek.Hadi o zaman en korkunç 3 film nelermiş bir göz atalım.

-          Teksas Katliamı

New Mexica’ya tatile giden bir grup arkadaş, katliamdan kaçmış bir genç kıza rastlarla. Neler olduğunu anlamayan grup, genç kızı en yakın kasabaya bırakmak için güzergahlarını değiştirirler. Gençler yakın kasabaya geldiklerinde kasabanın şerifi olan Leatherce’nin bu olayı çözeceğini ve katliamın sorumlusunun kim olduğunu çözeceklerini düşünürler. Ancak, işler planladıkları gibi gitmeyecektir. Şerif, bildiklerinin aksine başka birisidir.

-          Yaşayan Ölülerin Gecesi

Barbra ve Kardeşi Johnny, ölen babalarının mezarına gitmek için şehirden ayrılırlar. Mezar, ise şehrin oldukça uzağında köhne, sessiz bir bölgededir. Buraya varan kardeşler dua ederken, kendilerine yaklaşan kişileri görürler. Ancak bu kişiler yaşayan ölülerdir. İkili koşarak, oradan uzaklaşırlar ve ne olduğunu anlamaya çalışırlar. Kardeşler kaçarken bir ev bulurlar ve eve girerler. Ancak bu evin sahipleri de zombiler tarafından katledilmiştir.

-          Sapık

Sam sevgilisiyle birlikte evlenmek istemektedir. Ancak çiftin oldukça az parası vardır. Bir Cuma günü patranu Mario’a bankaya para yatırması için 40 bin dolar verir. Marion, bu parayla sevgilisiyle evlenebilir ve hayallerini yaşayabileceklerini düşünür. Parayı bankaya yatırmaz ve Sam ile buluşmaya