Tuhaf Bilgilerde Bugün!

Birazdan sana okuduğunda çok şaşıracağın tuhaf ama gerçek bilgileri paylaşacağım. Tuhaf bilgiler okumayı seviyorsan bu metin tam sana göre. Tuhaflığı bir kenara, bunların gerçek olması da oldukça şaşırtıcı. Haydi o hale tuhaf ama gerçek bilgiler;

-          Titanik filmini izlemeyen yoktur. Sonunda geminin batacağını bile, bile çok fazla izlemiştir. Titanik filminin ne kadara çekildiğini biliyor musunuz? Ben biliyorum; Titanik filmi 200 milyon dolara çekildi. Ancak komik olan durum gerçek Titanik, 7 milyon dolara yapıldı.

-           Antik Yunanı biliyoruz değil mi? Hani şu filozofların, şairlerin ve deha insanların yaşadığı dönem. Bu dönemde burjuva sınıfına mensup olan aileler, doğan çocuklarının tüysüz olmaları için zeytinyağına batırmaktaydılar. Tabi bunu düzenli olarak yapıyorlardı.

-          Kalça kemiğimizin dayanıklığını bilmeyen yoktur. Oldukça sağlıklı ve güçlü bir kemik bölgesidir. Bunun ne kadar güçlü olduğunu şu örnek ile pekiştirelim; insanların kalça kemiği, betondan daha sağlamdır. Tabi şimdi bunu denemek için bir yerden atlarsanız, mesuliyet kabul etmem.

-          Dudaklarımızı güzelleştirmek ve biraz daha estetik görünmek için sürdüğümüz rujların içerisinde yoğun bir balık pulu bulunmaktadır.