Ne bilgiler ama!

Tuhaf bilgiler paylaşmaya devam edelim. Biraz sonra sana oldukça tuhaf ama gerçek bilgileri paylaşacağım. Ancak bazı bilgiler gerçekten insanı şaşırtıyor yahu. Hemen başlıyorum!

-          Boz ayıları oldukça tatlı ve bir o kadar da ürkütücü hayvanlardır. Ancak bu hayvanlar yüksek donanımlı özelliklere sahiptir. Boz ayısı bir at kadar hızlı koşabilir ve suda yaşayan bir canlı kadar iyi yüzebilir.

-          Kobra yılanlarını bilmeyen yoktur. Asalet içerisinde korku salan güçlü ve zehirli canlılardır. Kobra yılanı yumurtasından çıktıktan yalnızda 3 – 4 saat içinde ölümcül zehirlere sahip olabildiklerini biliyor muydun?

-          Everest dağını bilmeyen yoktur. Dünyanın en büyük ve en soğuk dağı olarak nitelendirilmektedir. Bilinenlerin ve söylenenlerin üzerine bu kadim dağda onlarca dağcı cesedi bulunmaktadır.

-          Ahtapotlar oldukça mucizevi canlılar arasında gösterilir. Bu canlıların 3 kalbi bulunmaktadır ve kesilen kolları kendilerini yenileyebilmektedirler.

-          Hepimizin parmak izlerinin farklı olduğunu biliyoruz. Ancak araştırmalar farklı bilgileri de paylaşıyor. Bunların arasında sadece parmaklarımızın farklı olmadıkları ve dil izimizin de farklı olduğunu söylüyor.